Pine Wizards

TradingView tarihinin yedi yılı boyunca, seçkin birkaç tutkulu ve yaratıcı birey, topluluğa, TradingView üzerinde göstergeler ve stratejiler oluşturmak için kullanılan Pine ile yaptıkları çalışmalarla önemli katkılarda bulundu.

Bu mükemmel insanları onurlandırma zamanı, ve bu nedenle TradingView'de katılım tarihlerine göre listelenen Pine Wizards'ı sunuyoruz.

Bu yüzden TradingView topluluğundaki hepimizden, size teşekkür ederiz, Wizards!

Başını döndürecek matematik gurularından ve günlük pratik yatırım araçları üreten tecrübeli yatırımcılara, yeni çığır açan zorlu programcılara ve yeni kodlayıcılara yardım etmek için zaman bulmayı başaran tam zamanlı yatırımcılara, işte hepsini başaran bu yetenekli bireyler.

Chris, TradingView 'e deneyimli bir yatırımcı olarak geldi ve çok sayıda pratik deneyim ve bilgelik getirdi. Kavramları en önemli bileşenlerine kadar irdelemekte ve daha sonra onları parlak neon yapmakta usta! Halk Kitaplığında en eyleme dönüştürülebilir göstergelerden bazılarını yazmıştır ve çalışmalarının etkisi toplum genelinde hissedilir.

Bir "makineya benzer" kod yayınlama silsilesi , HPotter 'i neredeyse herkesin bugün olmazsa başka bir zaman kod ödünç aldığı kişilerden biri haline getirir, Bu isim aynı zamanda TradingView üzerindeki ilk verimli katkıda bulunanlardan biridir. Koleksiyonuna göz atmak, en etkili ve daha az bilinen teknik analiz taktiklerinden bazılarına alışmak için mükemmel bir yoldur ve Pine dili onsuz bugün olduğu yerde olmazdı.

Madrid senaryolarıyla ilginç bir bakış açısı getiriyor. Mevcut kavramları kullanışlı araçlara dönüştürmek ve onları gerçekten öne çıkan renkli grafiklerle paketlemek için bir püf noktası var. Ölçülemeyen sayıda yatırımcı ve kodlayıcıya yardım etti.

glaz piyasalara zen-benzeri bir yaklaşımla, mantık sınırlarını kullanarak basit ve etkili çıktılar içeren bazı mükemmel senaryolar ortaya koydu. Ayrıca Pine Script sohbet odasında öğrenmeye çalışan insanlara yardım etmek için çok zaman harcadı.

Kesinlikle muazzam bir katkı kitaplığı ile LazyBear, bazıları tarafından Pine dilinin temeli olarak kabul edilir. Belirsiz teknik analiz tekniklerini bulma ve onları Pine ile evcilleştirme konusundaki susamışlığı gerçekten eşsiz bir şey!

Birçok yenilikçi senaryodan sorumlu olan topluluk, topluluk üyelerine ilgi gösterip yardım ederken ve önerilerini kullanırken sürekli olarak yatırım zorluklarıyla ilgili ilginç yaklaşımlar ortaya koyuyor ve kesinlikle şimdiki ünüyle yetinecek değil.

Görsel olarak temiz, anlaşılması kolay göstergeler üreten ve iyileştirmelerle birlikte düzenli olarak güncellenen bir sihirbaz üreticisi olan bu geliştirici, ilginç görseller ve zekice konseptlerle tutarlı bir şekilde yüksek kaliteli senaryolar yayınlar. Sniper serisi göstergeleri efsanevidir.

Ricardo, senaryo yayıncılığının uzmanıdır ve Neo'nun Matris'teki kaşıkları eğmesi gibi Pine 'nın gerçekliğini büker. Katkıları inanılmaz derecede değerli ve Pine'ı ilerletmenin ve sınırlarını zorlamanın büyük bir parçası oldu. Topluma gerçek bir değer.

Halk kitaplığında en temiz ve öğrenmesi en kolay kodlardan bazıları ile şaşırtıcı bir pratik işlem araçları kaynağı ve çoğu çok az açıklama ile ya da hiç açıklanmadan kutudan çıktı. Katkıları TV kullanıcıları için büyük bir nimet oldu ve daha sonra ne yapacağını görmek için sabırsızlanıyoruz.

Mantıklı bir beyne ve bir şairin kalbine sahip olan alexgrover efsanevi John Ehlers'a yakındır ve belki de bir kodlayıcı olduğu kadar matematikçidir. Çalışmaları etkileyici nitelikte olmaya devam ediyor ve açıklamaları tek başına okunmaya değer. Sık sık Pine dilini yeni öğrenenlere yardım etmekte etkin bulundu.

everget hem ücretsiz hem de ücretli mükemmel, uzman göstergeler yaratır ve elinden hemen hemen her iş gelir. Egzotik ve zekice bir şey inşa etmeyi düşünüyorsanız, yayınlanan senaryolarına bakın, onun yaptığından emin olabilirsiniz. O da olmadı diyelim, şüphesiz yeni bir dokunuşla size ilham verecek.

Günlük alım satım işlemleri için pratik araçlar oluşturma konusunda uzman olan scarf, uzun zamandır kanıtlanmış teknikler üzerine yeni bir dönüşle son derece yararlı script 'leri sürekli olarak piyasaya sürüyor, Otomasyon ve alarm sistemleri konusunda özellikle güçlü ve TA teknikleri ansiklopedik bilgi için adam. scarf ayrıca diğer Pine kodlayıcılarına yardım etme zamanı ile cömert davranıyor.

Pratik, eyleme geçirilebilir içgörülerle dolu olan ve binlerce kullanıcının stratejileri test etmelerini ve göstergelerini iyileştirmelerini öğrenmelerine yardımcı olan mükemmel BacktestRookies.com şirketinin danışmanı. Pine'da kuvvetli, topluluk odaklı bir güç!

Kodify, Yenibaşlayanlar için bir Pine kitabı seviyesine en yakın olan ve en azından kısmen Pine'ın ilgi ve uzmanlığındaki artıştan sorumlu olduğu mükemmel kodify.net 'in arkasındaki beyindir. O gelmeden önce Pine'ı öğrenmek çok daha zordu ve biz onu selamlıyoruz!

ホーム 株式スクリーナー FXスクリーナー 仮想通貨スクリーナー 経済指標カレンダー 使い方 チャート機能 価格 友達紹介 ハウスルール ヘルプセンター ウェブサイト&ブローカー向けソリューション ウィジェット チャートソリューション 軽量チャートライブラリ ブログ&ニュース ツイッター
プロフィール プロフィール設定 アカウントとお支払い 友達紹介 マイサポートチケット ヘルプセンター 公開したアイデア フォロワー フォロー中 プライベートメッセージ チャット サインアウト