Mając na uwadze dzienny obraz wykresu ropy opisany w poprzedniej analizie,
możemy szukać wejść intra-day na przykład z wykresu 15 minutowego, w zgodzie a obrazem dni.
Na 15 minutach mamy trend wzrostowy. Bar pomarańczowy, 15 minutowy z 15 września oznacza pojawienie się podaży na tym interwale.
Parę barów później popyt pochłania podaż i na wykresie dominują zielone obszary wsparcia generowane przez bary popytowe.
Ciemno czerwone bary wzrostowe oznaczają pojawiającą się podaż na wzrostach, które są testowane.
Spring tych barów, to dobra okazja z pierwszym targetem na ostatni szczyt.

Treści zawarte w niniejszej prezentacji nie stanowią rekomendacji w rozumieniu przepisów Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych lub ich emitentów i wystawców (Dz. U. z 2005 r. Nr 206).
Informacje zawarte w prezentacji mają charakter wyłącznie szkoleniowy i bazują na subiektywnym spojrzeniu autora. W związku z powyższym autor nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podejmowane na podstawie treści zawartych w prezentacji.
Przed wykorzystaniem zawartych w prezentacji informacji do celów inwestycyjnych każdy powinien we własnym zakresie określić potencjalne ryzyko strat, konsekwencje szybko zmieniających się czynników rynkowych a także konsekwencje prawne i podatkowe potencjalnych transakcji – wykorzystując swoją wiedzę i informacje inne niż zawarte w niniejszej prezentacji. Ostateczna decyzja i konsekwencje zawarcia jakiejkolwiek transakcji należą każdorazowo wyłącznie do widza.
Volume

他のメディア:

関連の投稿

免責事項